Katalog firm oferujących oprogramowanie dla firm

Jak powinna wyglądać skuteczna strona produktowa?

Jak powinna wyglądać skuteczna strona produktowa?
Strona produktowa, to witryna znajdująca się w grupie landing page, tzw. stron docelowych. Prowadzą do nich najczęściej linki sponsorowane oraz bannery, znajdujące się w serwisach internetowych. Strony produktowe przydają się, aby osiągnąć jeden konkretny cel. Klasyczne strony internetowe są najczęściej bardzo rozbudowane i zarzucają odbiorcę informacjami dotyczącymi wielu produktów czy usług. W efekcie tego może dojść do sytuacji, w której internauta poczuje się przytłoczony lub rozproszony, przez co strona nie zostanie przez niego właściwie odczytana i nie spełni swojej funkcji. Aby uniknąć tej sytuacji, warto zlecić utworzenie dodatkowej strony, której zadaniem będzie realizacja jednego zamierzonego celu. Agencja interaktywna Argonium proponuje swoim klientom wiele usług, w tym tworzenie stron produktowych. To świetna opcja dla tych, którym zależy na wypromowaniu jednego produktu.

Najczęściej wymienianymi zadaniami landing page są: zapisanie do newslettera, rejestracja w portalu lub rozpoczęcie zakupów. W przypadku stron produktowych, ich zadaniem jest reklamowanie jednego produktu lub usługi.
Strony produktowe proponowane są przede wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić do swojej oferty zupełnie nowe produkty, albo dążą do większej efektywności internetowej kampanii marketingowej. W rezultacie tego uzyskasz zoptymalizowaną stronę produktową, która przyczyni się do zwiększenia zysków. Odpowiednio zaprojektowana strona produktowa przyniesie Ci wiele korzyści. Ich ogromną zaletą jest kierowanie internauty wprost do produktu, którego szuka. Dzięki prostej konstrukcji, przejrzystemu układowi oraz braku niepotrzebnych elementów, potencjalny klient dokładnie przyjrzy się poszukiwanemu produktowi i z większym prawdopodobieństwem podejmie decyzję i zakupie Twojej usługi albo produktu.
Cechą landing page jest także fakt, że generuje ona leady. Oznacza to, że poprzez właściwe filtrowanie ruchu, kierują one potencjalnych klientów wprost do Twojej oferty. Strona produktowa przydaje się również do zwiększenia skuteczności prowadzonych w sieci kampanii reklamowych. Jeśli wykorzystujesz reklamy Facebook i Google Ads czy mailingów, landing page będzie dla nich świetnym wsparciem. Co więcej, posiadanie strony produktowej strukturze własnej domeny ma pozytywny wpływ na pozycjonowanie strony internetowej. Warto mieć też na uwadze, że koszty pozyskania nowego klienta są niższe dla stron produktowych niż w przypadku bardziej rozbudowanych stron www.

Nowoczesna agencja interaktywna Argonium dysponuje tylko najlepiej wykwalifikowanymi specjalistami, a także narzędziami odpowiednimi do prowadzenia skutecznych strategii marketingowych. Działania Argonium w obszarze stron produktowych obejmują kilka kroków. Pierwszym etapem współpracy jest uzgodnienie celu, w jakim tworzy się landing page. Drugim krokiem jest określenie właściwej grupy docelowej, czyli zbioru osób, które mogą stać się potencjalnymi klientami. Do nich dostosowywany jest przekaz strony, jej wygląd i treść. Czynności promocyjne wykonywane przez Argonium nakierowane są na osiągnięcie konkretnego celu. Dlatego też ich strony produktowe są przejrzyste oraz pozbawione nieprzydatnych treści, mogących mieć negatywny wpływ na całą strategię. W Argonium dba się o to, aby zachować pełną spójność między stroną internetową, a dodatkowymi kampaniami promocyjnymi. W ten sposób umocni się wizerunek Twojej marki, a podjęte działania promocyjne mają większe szanse na powodzenie.
Argonium to grupa profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań. Strony produktowe tworzone przez nich to dodatkowe wsparcie, które nie tylko zareklamuje Twój produkt, ale też skłoni internautów do skorzystania z Twojej oferty. Pozwoli Ci to dotrzeć do znacznie większej liczby użytkowników, zainteresujesz ich swoimi produktami i umocnisz pozycję marki na rynku. W efekcie tego pomnożysz zyski ze sprzedaży. Mimo że strona produktowa stanowi doskonałe uzupełnienie dla sklepów online, Argonium tworzy tego typu witryny to celów, które nie są kierowane na sprzedaż internetową.

POLECANE FIRMY

kancelaria Rzeszów

Pamiętajmy o programach antywirusowych

Pamiętajmy o programach antywirusowych

Nikt z nas nie lubi, kiedy coś mu się psuje. Niestety zdarza się, że sami doprowadzamy do takich sytuacji i problemy tego typu są tylko i wyłącznie naszą winą. Może być tak na przykład w przypadku komputerów, na których nie są
Oprogramowanie APS dla Twojej firmy

Oprogramowanie APS dla Twojej firmy

Oprogramowanie APS czyli z angielskiego Advanced Planning and Scheduling jest to dosłownie Zaawansowane Planowanie i Harmonogramowanie Produkcji. Zespół najwyższej klasy narzędzi, stosownie wdrożonych pozwala na skontrolowanie ściśle okre
Program antywirusowy Norton

Program antywirusowy Norton

Komputer jest niezbędnym urządzeniem do pracy, dzięki niemu możemy korzystać do woli z sieci internetowej. Ale zanim zaczniemy w pełni korzystać z sieci, komputer należy zabezpieczyć przed ewentualnym uszkodzeniem.  Program antywirusowy
Do kogo skierowana jest oferta agencji Neo Vinci?

Do kogo skierowana jest oferta agencji Neo Vinci?

Neo Vinci to nowoczesne przedsiębiorstwo, które od dekady działa w szeroko pojętej branży medycznej. Firma kieruje swoje produkty i usługi do wszystkich lekarzy, studentów medycyny, farmaceutów, towarzystw i ośrodków me

Biała Lilia - sprzątanie po pogrzebie

Biała Lilia - sprzątanie po pogrzebie

ul. Działkowa 113/5 05-808 Parzniew woj. Mazowieckie
Opieka nad grobami Biała Lilia  to firma zapewniająca profesjonalną opiekę nad groba
http://www.biala-lilia.pl/
Ilość odwiedziń: 257
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 29.11.2022
Data dodania: 03.06.2022
biała lilia sprzątanie nagrobków opieka nad grobami sprzątanie po pogrzebach
Meble włoskie Rad-Pol

Meble włoskie Rad-Pol

ul. Al. Jerozolimskie 200 02-486 Warszawa woj. Mazowieckie
Stylowe meble produkowane we włoszech są produkowane z naturalnych materiałów.
https://www.rad-pol.com.pl/
Ilość odwiedziń: 275
Ocena: 0
Komentarzy: 1
Ostatnia wizyta: 02.12.2022
Data dodania: 23.05.2022
meble włoskie meble klasyczne meble stylizowane meble retro
Hotel & Restauracja Coloseum Jarosław

Hotel & Restauracja Coloseum Jarosław

ul. Kruhel Pełkiński 72 37-500 Jarosław woj. Podkaprackie
Hotel & Restauracja Coloseum Jarosław koło Rzeszowa to doskonałe miejsce aby zorganizować
https://www.hotelcoloseum.pl/
Ilość odwiedziń: 211
Ocena: 0
Komentarzy: 3
Ostatnia wizyta: 03.12.2022
Data dodania: 28.06.2022
Hotel Jarosław Hotel Restauracja Jarosław hotel w Jarosławiu
Mikron  części zamienne do elektronarzędzi

Mikron części zamienne do elektronarzędzi

ul. Wierzbna 257A 37-500 Jarosław woj. Podkarpackie
Krajowa firma Mikron zajmuje się nie tylko sprzedażą części zamiennych do elektronarzędzi ma
http://www.serwis-rzeszow.pl/serwis-/elektronarzedzia-oraz-czesci-zamienne-mikron.html
Ilość odwiedziń: 285
Ocena: 0
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 03.12.2022
Data dodania: 23.05.2022
centrum narzędziowe
x