Katalog firm oferujących oprogramowanie dla firm

Intranet - dlaczego warto w niego zainwestować?

Intranet - dlaczego warto w niego zainwestować?

Internet jest miejscem, które daje nieograniczone możliwości. Sieć jest dla wielu ludzi miejscem pracy. Co więcej, internet ułatwia funkcjonowanie tradycyjnych przedsiębiorstw. Bez względu na to, czy firma jest duża, czy też mała, potrzebne jest odpowiedni system, który zoptymalizuje i uporządkuje jej działalność. Do tego celu stosuje się intranet.

Intranet jest niczym innym jak platformą, która posiada moduły przeznaczone do zarządzania wieloma działami przedsiębiorstwa. Sieć sprawdzi się zarówno w przypadku wielkiej korporacji, jak i kilkuosobowej firmy. Intranet wykorzystywany jest przez przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne. Wśród podstawowych funkcji intranetu wymienić można: optymalizację współpracy między działami oraz opływu dokumentów, kontrolę czasu pracy i urlopów, polepszenie efektywności czy uproszczenie procedur zarządzania firmą.

Rzeszowska agencja Argonium posiada autorski intranet. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę do każdej firmy na terenie kraju. Co więcej, intranet od Argonium nie jest gotowym systemem i można go dowolnie modyfikować pod kątem potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta. Agencja dysponuje systemami CRM i ERP, które wyświetlane są w standardowych przeglądarkach internetowych. Dzięki temu możliwe jest użytkowanie intranetu na każdym urządzeniu, które posiada dostęp do sieci. Aby zapewnić poufność, dostęp do platformy mają jedynie zalogowani i upoważnieni użytkownicy.

Intranet proponowany przez Argonium może zawierać wiele funkcji. Dostosowuje się je na podstawie kilku czynników, np. wielkości firmy, branży albo też indywidualnych preferencji. Wśród modułów tych wymienić należy: informacje i aktualności, generowanie dokumentów, kontrola urlopów i czasu pracy, faktury online, zarządzanie projektami i klientami, generowanie plików dostępnych dla wybranych użytkowników. Dzięki nim uda się w pełni wykorzystać potencjał pracowników, a także poprawić ich efektywność. Komunikacja stanie się płynna, a dostęp do dokumentów firmowych nieograniczony. Intranet pomoże także zredukować koszty, np. te związane z zakupem dodatkowego oprogramowania. Dodatkowo, system pomoże efektywnie zaplanować pracę oraz rozdzielić obowiązki między właściwych pracowników. Nowoczesny i niezawodny intranet poprawi także wizerunek firmy i sprawi, że przedsiębiorstwo będzie postrzegane jako profesjonalne. Intranet proponowany przez Argonium może być zintegrowany z programami Stmfonia, Wapro, CDN czy Insert.

Intranet daje wiele możliwości. To nie tylko platforma porządkująca pracę firmy, ale też system pozwalający zwiększyć produktywność pracowników. Jeśli chcesz usystematyzować pracę swojej firmy, skorzystaj z intranetu proponowanego przez Argonium. Dzięki możliwości personalizacji systemu, bez trudu uda się umieścić w nim te moduły, których potrzebujesz. Sprawdź ofertę Argonium i przekonaj się, jak łatwo można zarządzać nawet dużą firmą.

POLECANE FIRMY

kancelaria Rzeszów

Rodzaje oprogramowań antywirusowych

Rodzaje oprogramowań antywirusowych

Witamy Państwa w naszym artykule, który w całości głównie poświęcony jest tematyce oprogramowania antywirusowego. W nim z ogromną łatwością będziecie mogli Państwo odnaleźć szereg bardzo przydatnych informacji, któ
Elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie

Elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie

Pod pojęciem elektronicznego obiegu dokumentów znajduje się profesjonalny system informatyczny, za pośrednictwem którego możliwe jest precyzyjne porządkowanie wszelkiego rodzaju papierów. Przede wszystkim jest to bowiem ogro
Oprogramowanie dla firmy

Oprogramowanie dla firmy

Jednym z rodzajów oprogramowań, które zasługuje na bardzo szeroką uwagę jest oprogramowanie dla firm. Jest to w wielkim skrócie mówiąc profesjonalna strategia opracowana zwłaszcza po to, aby bez trudu móc zarządzać dana placówką.
Jakie korzyści płyną z oprogramowania dla firmy?

Jakie korzyści płyną z oprogramowania dla firmy?

Oprogramowanie pomaga nie tylko w zorganizowaniu pracy ludzi i maszyn, ale też dba o bezpieczeństwo firmy. Programy antywirusowe zabezpieczają dane, jak również nie pozwalają na włamanie się osób trzecich do naszej firmy. Tym sa

Meble włoskie Rad-Pol

Meble włoskie Rad-Pol

ul. Al. Jerozolimskie 200 02-486 Warszawa woj. Mazowieckie
Stylowe meble produkowane we włoszech są produkowane z naturalnych materiałów.
https://www.rad-pol.com.pl/
Ilość odwiedziń: 443
Ocena: 0
Komentarzy: 1
Ostatnia wizyta: 03.12.2023
Data dodania: 23.05.2022
meble włoskie meble klasyczne meble stylizowane meble retro
Klinika leczenia żył dopplerinstytut.pl

Klinika leczenia żył dopplerinstytut.pl

ul. Josepha Conrada 24 01-922 Warszawa woj. Mazowieckie
Klinika leczenia żył dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień lecz
http://www.clothes-uk.com/medycyna/klinika-leczenia-zyl-dopplerinstytut--.html
Ilość odwiedziń: 354
Ocena: 0
Komentarzy: 3
Ostatnia wizyta: 06.12.2023
Data dodania: 22.06.2022
flebolog warszawa klinika flebologii Warszawa doppler Instytut Warszawa leczenie żylaków Warszawa
Agencja Interaktywna Argonium.pl

Agencja Interaktywna Argonium.pl

ul. Goździkowa 14A 35-604 Rzeszów woj. podkarpackie
Agencja Interaktywna ARGONIUM zajmuje się tworzeniem stron www, jak i pozycjonowaniem. W zakresie
https://www.argonium.pl/
Ilość odwiedziń: 2102
Ocena: 0
Komentarzy: 3
Ostatnia wizyta: 05.12.2023
Data dodania: 19.05.2019
strony www argonium argonium.pl
REHAVITAE Ortopeda Ostrowiec

REHAVITAE Ortopeda Ostrowiec

ul. Denkowska 45a 27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski woj. Świętokrzyskie
Przychodnia Rehavitae  to profesjonalna placówka terapii manualnej, położna w O
http://www.x-res.pl/firma/rehavitae-ortopeda-ostrowiec.html
Ilość odwiedziń: 354
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 01.12.2023
Data dodania: 07.06.2022
bóle kręgosłupa Ostrowiec dyskopatia Ostrowiec ortopeda Ostrowiec pulmonolog ostrowiec
x