Katalog firm oferujących oprogramowanie dla firm

Intranet - dlaczego warto w niego zainwestować?

Intranet - dlaczego warto w niego zainwestować?

Internet jest miejscem, które daje nieograniczone możliwości. Sieć jest dla wielu ludzi miejscem pracy. Co więcej, internet ułatwia funkcjonowanie tradycyjnych przedsiębiorstw. Bez względu na to, czy firma jest duża, czy też mała, potrzebne jest odpowiedni system, który zoptymalizuje i uporządkuje jej działalność. Do tego celu stosuje się intranet.

Intranet jest niczym innym jak platformą, która posiada moduły przeznaczone do zarządzania wieloma działami przedsiębiorstwa. Sieć sprawdzi się zarówno w przypadku wielkiej korporacji, jak i kilkuosobowej firmy. Intranet wykorzystywany jest przez przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne. Wśród podstawowych funkcji intranetu wymienić można: optymalizację współpracy między działami oraz opływu dokumentów, kontrolę czasu pracy i urlopów, polepszenie efektywności czy uproszczenie procedur zarządzania firmą.

Rzeszowska agencja Argonium posiada autorski intranet. Przedsiębiorstwo kieruje swoją ofertę do każdej firmy na terenie kraju. Co więcej, intranet od Argonium nie jest gotowym systemem i można go dowolnie modyfikować pod kątem potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta. Agencja dysponuje systemami CRM i ERP, które wyświetlane są w standardowych przeglądarkach internetowych. Dzięki temu możliwe jest użytkowanie intranetu na każdym urządzeniu, które posiada dostęp do sieci. Aby zapewnić poufność, dostęp do platformy mają jedynie zalogowani i upoważnieni użytkownicy.

Intranet proponowany przez Argonium może zawierać wiele funkcji. Dostosowuje się je na podstawie kilku czynników, np. wielkości firmy, branży albo też indywidualnych preferencji. Wśród modułów tych wymienić należy: informacje i aktualności, generowanie dokumentów, kontrola urlopów i czasu pracy, faktury online, zarządzanie projektami i klientami, generowanie plików dostępnych dla wybranych użytkowników. Dzięki nim uda się w pełni wykorzystać potencjał pracowników, a także poprawić ich efektywność. Komunikacja stanie się płynna, a dostęp do dokumentów firmowych nieograniczony. Intranet pomoże także zredukować koszty, np. te związane z zakupem dodatkowego oprogramowania. Dodatkowo, system pomoże efektywnie zaplanować pracę oraz rozdzielić obowiązki między właściwych pracowników. Nowoczesny i niezawodny intranet poprawi także wizerunek firmy i sprawi, że przedsiębiorstwo będzie postrzegane jako profesjonalne. Intranet proponowany przez Argonium może być zintegrowany z programami Stmfonia, Wapro, CDN czy Insert.

Intranet daje wiele możliwości. To nie tylko platforma porządkująca pracę firmy, ale też system pozwalający zwiększyć produktywność pracowników. Jeśli chcesz usystematyzować pracę swojej firmy, skorzystaj z intranetu proponowanego przez Argonium. Dzięki możliwości personalizacji systemu, bez trudu uda się umieścić w nim te moduły, których potrzebujesz. Sprawdź ofertę Argonium i przekonaj się, jak łatwo można zarządzać nawet dużą firmą.

POLECANE FIRMY

kancelaria Rzeszów

Po co firmom oprogramowania?

Po co firmom oprogramowania?

Dobrze prosperujące przedsiębiorstwa bez względu na to, czy są one większe czy też mniejsze posiadają profesjonalne oprogramowania, dzięki którym ich działalność przeprowadzana jest w bardzo płynny oraz profesjonalny sposób.
Rozwiązania dedykowane dla firm

Rozwiązania dedykowane dla firm

Prowadzenie własnej firmy nie jest w dzisiejszych czasach proste. Łączy się to między innymi z dużą konkurencją oraz z koniecznością ciągłego ulepszania swojej oferty. Dlatego też te osoby, które zdają sobie sprawę z powagi sy
Jak wybrać dostawcę oprogramowania

Jak wybrać dostawcę oprogramowania

Jeśli jesteś właśnie na etapie zakupienia specjalistycznego oprogramowania do firmy, z pewnością masz przed sobą wiele dylematów. Zastanawiasz się na pewno, który producent jest najlepszy. Który oferuje rzeczywiście do
Intranet - dlaczego warto w niego zainwestować?

Intranet - dlaczego warto w niego zainwestować?

Internet jest miejscem, które daje nieograniczone możliwości. Sieć jest dla wielu ludzi miejscem pracy. Co więcej, internet ułatwia funkcjonowanie tradycyjnych przedsiębiorstw. Bez względu na to, czy firma jest duża, czy też mała, potrzeb

biedronka.pl

biedronka.pl

ul. Żniwna 5 62-025 Kostrzyn woj. Wwielkopolskie
Zrób zakupy w dyskoncie  Biedronce, znajdująca się blisko Ciebie . Ponad 3000 w cał
https://www.najlepsze-gazetki-promocyjne.pl/sklepy/biedronka
Ilość odwiedziń: 210
Ocena: 0
Komentarzy: 1
Ostatnia wizyta: 05.06.2023
Data dodania: 09.09.2022
biedronka gazetki promocyjne biedronka promocje biedronka
Dostawca oprogramowania Sage

Dostawca oprogramowania Sage

Łódź / Warszawa
Sage to stabilna firma o silnej pozycji rynkowej, która rozumie potrzeby swoich klientów - bo najw
https://www.sage.com.pl
Ilość odwiedziń: 1673
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 09.06.2023
Data dodania: 27.06.2019
Sage
Meble włoskie - Exceleo

Meble włoskie - Exceleo

Exceleo oryginalne meble z Włoch to internetowy sklep z nowoczesnymi meblami Włoskimi , dzięki
https://www.exceleo.pl/
Ilość odwiedziń: 343
Ocena: 0
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 09.06.2023
Data dodania: 09.06.2022
meble włoskie sklep z meblami włoskimi włoskie meble sklep internetowy meble
Sennik

Sennik

Rzeszów
Sennik on-line to miejsce, w którym znaleźć można wyjaśnienie i interpretację praktycznie każ
https://www.moj-sen.net/
Ilość odwiedziń: 590
Ocena: 0
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 10.06.2023
Data dodania: 30.05.2022
sennik darmowy sennik
x